Nikdo vás tu vítat nebude...

Bajky ovčí babičky...

...aneb na louku, či z5 v hovnivý ovčinec, that is the question !

Bylo fake watches nebylo, milé děti, po pohádce o globálních oteplících je tu jedna novoučká pohádka o starých, zlých kouzelnících, co asi začarovali bečící české ovečky...

Ovečky žily v replica watches uk ohrádce, o kterou se jim mnoho let staral slovenskej Bača Husák. Bodejť by to nešlo do prdele, už podle jména rozuměl možná tak drůbeži, srpem, kladivem se oháněl, Bi Ľakem se natíral a tak se jednou ovečky rozhodly, že si tu ohrádku nechají spravovat od profesionálních ovčáků oděných v sametu a Husáka poslaly zpátky do Bratihusince. 

Aby se nevrátil dědek Husák nebo jeho rudořiťnatí zombíci rozhodly ovečky přechytré, že když se jim v ohrádce u ovčáků nehodných líbiti nebude, tak že změniti je budou moci jednou za pár let a deemoGracyjýý to nazvati ráčily.

I stalo se pod slovutným vedením beránka Dramatika Státotvorného...

Ale už za pár let ovečky na předsevzetí zapomněly a místo rozumem ve svých kotrbách se rozhodovaly muletama, co před nimi Prófa Nebetyčný, Becherovjej Prasožravý a komtur řádu sv. Kradláka Von Khal ´Osekk vychytrale po léta mávali. A i když se rozhodovati dle úvahy rozumné jednou za pár let mohly a těchto ukrutníků by se zbavily medle, přesto pokaždý vlezly do stejný ohrádky...co ale byla čím dál tím víc omšelejší, špinavější, víc plná hoven a VIP boxů pro pár VIP ovcí a se stejnejma ovčákama (byť si natáhli oranžovej/modrej, či jinej kožich přes ten svůj vlčí) co se z nich stali zase Bačové...

Bačové ovečky každej rok odrali o víc vlny a mlíka, za utržený zlaťáky si svojí kolibu a VIP boxy vylepšovali  a pro ovečky jim moc nezbejvalo...tak jim každej rok předhodili horší potravu a veterináře. Ovečky si pobekávaly, že jim nezbejvá vlna pro sebe ani mlíčko, ba i se mezi sebou trkati nervózně začaly ku radosti Bačů...a čím dál tím víc jich živořilo...asi zlý čaroděj jim ovčí mozky zatemnil (?), když za jednoho z ovčáků si Becherovjeje Prasožravého zasejc zvolily nedávno a borse firmate imitazioni perfette část stáda jedna počala jako Spasitele jednu ovečku z VIP boxu vzývati a druhá se koří Ovečce-San s katanou...

Otvírají se nynčko o něco dřív vrátka, neb Becherovjej Prasožravý I. Mstivý nakopal nějaký ty spolubači do perdele a ovečky můžou (dle slibu novýho ovčáka Beránka, co jim to tu ještě zatím nekazil) tu zbylou chátru v perdel nakopat a vyrazit do větší ohrádky - kde je snad svěží travička.

Nebude tam sice veterinář zadarmo, dokonce ani plesnivý dotační seno za část vlny ode všech pro pár VIP ovcí. Kde si sice trávu budou muset nadrbat samy, seno si usušit na zimu a vůbec o leccos se samy postarati bez mudrců v ovčích kožiších.

Zase jim ale ovčák Beránek slibuje, že jim o dost vlny a mlíčka k vlastnímu utracení/uspoření ponechá, VIP boxy si budou muset ovečky zařizovat taky samy, k čemuž jim prostor ohrádky na velkou ohrazenou louku změní, aby si každá ovečka replica rolex mohla dělat svobodně co chce...takže doleva do stejný a horší špíny za víc vlny a mlíka, nebo na louku, k novýmu ovčákovi, pryč od Bačů rudořiťnatých ???

Záleží jen na tom, jak silný zaklínadlo zlej kouzelník s rudou hvězdou na čele na mozky ovčí použil, zjevně.

Naučení : - ovečky, co vlezou do stejný ohrádky ke stejným kejklířům, lhářům a zlodějům jsou blbý ovečky - asi ze stáda líných lhářek, zlodějek a idiotek...nikdo nemá patent na rozum, ale ani malá ovečka se nespálí podruhý...potřetí...počtvrtý o stejný kamna.

Nebo že by jo ???

VIVAT RUPRECHT !!!

 

Komentáře

Komentovat tento článekThe Bulova watch with reference 96a119 works automatically thanks to the perfect 21 Jewels mechanism. On the round and partially skeletonized dial there are indexes but above all silver-grey Roman numerals, elements of a unique refinement. Also to be appreciated is replica watches the crown located at 3 o'clock, useful for adjusting the setup of the hands capable of lighting up in the dark. The men's watch can be worn practically anywhere, even in water, thanks to its resistance to a depth of 30 meters.

Aquellos que quieran sacarle el máximo partido a su accesorio de muñeca deben intentar al menos una vez en la vida llevar el reloj Bulova Precisionist. Este modelo es funcional en todos los sentidos.La replicas relojes caja de acero inoxidable oscuro es una maravilla protectora, capaz de mantener este reloj seguro en todo momento. La protección también está garantizada por el cristal mineral que cumple perfectamente su función. Para subrayar la eficacia de la correa de malla de acero inoxidable, acompañada de un perfecto cierre desplegable.

UK Replica Watches Hot Sale,70% OFF & Free Shipping,replica watchesAvailable With Remarkable Rolex, Omega, Breitling, Hublot Fake Watches And Other.