Nikdo vás tu vítat nebude...

Veřejná Bespičnost pomáhá, chrání...aneb PACHOS v akci I.

Je nutno kvitovat genialitu naší Veřejné Bespičnosti - písají o tom v dnešní internetowe Junge Fronte Heute (JFH)...

Až se mi zatetelilo slunce v duši, jak nám kdysi přával jakýsi meteorologista. Konečně zase někdo dbá o naší bezpečnost !! To by tak hrálo, holenkové, zákon je zákon a příkaz je příkaz - nebyl čas na to zjišťovat...

Hodněkrát jsem jel v právě uplynulé třeskuté zimě, která v rámci globálního oteplíkování přišla na česko, po dálnici D1. Na můj vkus dost pitomců si tam hrálo s autem na letních na pana Sabofčíka; jednou jeden přímo přede mnou vykroutil krásnýho Rittbergera. A naši PACHOS* tehdy nikde - dokonce ani na místě, kde včera, v neděli, odpoledne za jasu slunéčka konečně dle JFH kontrolovali ty cosplay anime costumes nebezpečný šílence na letních se zdůvodněním, že po ránu je ještě ve vysokohorských podmínkách Vysočiny námraza. Prostě velící důstojník neochvějně dbá svých povinností, v kolonce GUMY bylo málo odchycených nezdárníků a tak neváhal a do vysokohorských podmínek vyslal nešťastné policisty - doufám, že i v patřičných zimních oděvech.

Konečně tedy čačtí příslušníci našich PACHOS nasadili své životy, zdraví nehledíc na omrzliny a začali vymáhat dodržování zimních značek na našich úžasných (tedy 2x dražších) hájvejích !!! To by tak hrálo, jezdit si po dálnici na letních...na zimních se jezdit bude, i kdyby se měly na hájveji rozpustit, zákon je zákon !!!

Za předvedený výkon nezbývá než mocně zatleskat a těšit se na další důkazy toho, že si polucysty neplatíme z daní zbytečně...

 replica orologi svizzeri

VIVAT RUPRECHT !!!

* viz Oficiální vysvětlivky k materiálům HRANVYPRD

 

 

Komentáře

Komentovat tento článekThe Bulova watch with reference 96a119 works automatically thanks to the perfect 21 Jewels mechanism. On the round and partially skeletonized dial there are indexes but above all silver-grey Roman numerals, elements of a unique refinement. Also to be appreciated is replica watches the crown located at 3 o'clock, useful for adjusting the setup of the hands capable of lighting up in the dark. The men's watch can be worn practically anywhere, even in water, thanks to its resistance to a depth of 30 meters.

Aquellos que quieran sacarle el máximo partido a su accesorio de muñeca deben intentar al menos una vez en la vida llevar el reloj Bulova Precisionist. Este modelo es funcional en todos los sentidos.La replicas relojes caja de acero inoxidable oscuro es una maravilla protectora, capaz de mantener este reloj seguro en todo momento. La protección también está garantizada por el cristal mineral que cumple perfectamente su función. Para subrayar la eficacia de la correa de malla de acero inoxidable, acompañada de un perfecto cierre desplegable.

UK Replica Watches Hot Sale,70% OFF & Free Shipping,replica watchesAvailable With Remarkable Rolex, Omega, Breitling, Hublot Fake Watches And Other.