Nikdo vás tu vítat nebude...

Bajky ovčí babičky II.

...aneb kdo se o politice zmíní, toho sežere a vysere...

Chilli :

 

Sice jsem doufal, že jsem se o svoloči vyjádřil jasně a pevně věřil, že mě nikdo nebude atakovat předvolebníma častuškama o záchraně Kocourkova z područí zavilých krutobolševiků/krutoimperijálystů ... jednak mi čím dál víc 99,9% Kocourkovanů - dle aktuálního zcela závislýho průzkumu HRANVYPRD z 85% složených z líných a závistivých lhářů, zlodějů a imbecilů - visí u prdele, druhak co si tahle chátra zvolí, je její problém, treťjak v bolševickým impéryju žijeme od narození, akorát se mění kulisy světlých zítřků ... a čtvrťák jsem chabrus na hlavičku.

Nicméně - zmýlil jsem se. Protože se OPRAVDU nechci věnovati zhovadilým debatám, esli Losnu, nebo Mažňáka - a zároveň chci vyvrátiti zlé pomluvy o mé aroganci a asociálnosti - doporučuji každému hloubavému psychologovi/poblitologovi - amatérovi, aby si upřímně vyplnil tenhle test a při hodnocení výsledků (který si nechá pro sebe) shody si pak upravil svůj žebříček podle toho, kdo už v minulosti mohl svoje sliby splnit a nesplnil je, ergo už LHAL. Třeba, že áno...

Abych zamezil obzvláště zatvrzelým agitátorům a doomsayerům v poslední možnosti, jak se pokusit k mé nelibosti navázat se mnou poblitologicko-sémantickou pseudodiskusi (končící beztak řevem, sprostými nadávkami a vzájemně nepěkným chováním) sděluji, že se Svobodnýma jsem se shodl nejvíc / neshodl pak toliko v omezení pravomocí prznidenta a v církevních restitucích...koho budu volit si nechávám pro sebe, nikomu do toho nic není.

Takže teď už, moji milí mudrcové, všechno o mém odporném tlustém individuu ad volby víte a můžeme se věnovat kodásání třeba o psech, cestách a teorii  "O vztahu počtu penetrací ženské vulvy penetrátorovým pinďourem vzhledem ku vyspělosti penetrujícího penerátora" (kol. copyright: prof.penetralogie Paletz,UFOSc.  & doc.UFODr. Llodyha,UFOSc. & UFODr. hruucoon, zapisovatel) ...o politice se nebavím/nehádám a tvrdej nepiju.

VIVAT RUPRECHT !!!replica watches

 

Komentáře

Komentovat tento článek